Urząd Dzielnicy Wola
Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej
 
 
Wykonanie: P®ESTO
Festiwal Wola Art 2008 ma podobnie jak w zeszłym roku dość nietypowy przebieg. Nie ma wystawy w galerii, obrazy nie wiszą na ścianach, nie ma określonych jasno granic... ale chodzi o sztukę. Ponad 50-ciu artystów wzięło udział w tegorocznej edycji. Ich dzieła znajdą Państwo na Woli, przede wszystkim w okolicach Żelaznej i Chłodnej, gdzie pokazano najwięcej prac, jak i w dalszych ulicach Woli - Kasprzaka, Górczewskiej, Burakowskiej. Prace znajdą się w różnorodnych miejscach, m.in. u zegarmistrza, w zakładzie tapicerskim, biurze podróży. Szczęście może nas spotkać wszędzie, musimy się tylko na nie otworzyć. Podobnie jest ze sztuką.

Festiwal Wola Art 2008 - 15 - 30 listopada 2008

 • Ekspozycja prac artystów
  W określonych punktach na terenie Dzielnicy Wola (mi.n. okolice ulicy Żelaznej, Chłodnej, Burakowskiej) będzie można oglądać prace ponad 50-ciu artystów.
 • Mapa z zaznaczonymi punktami
  W Urzędzie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy podczas festiwalu można dostać mapę z zaznaczonymi punktami, w których znajdują się prace artystów. ( Pobierz mapkę (1099.95 KB))
 • Archiwum szczęścia
  W Klubokawiarni Chłodna 25 przez cały czas trwania Festiwalu będzie stała , a w niej około dwudziestu prac artystów, które będzie można obejrzeć.
 • Pokaz filmu
  W czasie trwania Festiwalu Wola Art w Klubokawiarni Chłodna 25 codziennie między godziną 14.00 a 20.00 będzie można zobaczyć film "Szczęście na Woli", który powstał w ramach Festiwalu Wola Art 2008.

Art.norblinZarząd Transportu MiejskiegoSpam.art.plObiegIndependent - Polska Kultura NiezależnaKsięgarnia internetowa - Czuły BarbarzyńcaRadio KampusTVP Kultura